Kávovar DeLonghi Picolo na kapsle Nescafé Dolce Gusto

Popis:

Prodám funkční kávovar DELONGHI Picolo na kapsle Nescafé Dolce Gusto.

Kávovar na kapsle Dolce Gusto. Vínová barva. Příkon 1500 W, tlak 15 bar. Nádržka na vodu 0,6 l. 1 šálek při vaření. Výškově nastavitelný podstavec na šálek.

Jedinečný, plně automatický kávovar na kapsle Nescafé Dolce Gusto. Nenáročný na údržbu, snadno se používá a také je energeticky úsporný. Připravte si chutné nápoje jako experti!

Kávovar vyniká tlakem 15 barů odpovídající profesionálnímu tlaku na přípravu pravého espresa. Obsluha je snadná, hygienická a také bezpečná, proto jej mohou používat opravdu všichni bez rozdílu věku. Údržba je nenáročná a díky energetickému režimu kávovar neplýtvá energií. Připravit si lze jak teplé tak studené nápoje a díky předem namíchaným kapslím si vždy vychutnáte vynikající nápoj jako v kavárně.

Profesionální domácí kávovar

Kávovar na kapsle Nescafé Dolce Gusto s tlakem 15 barů odpovídajícím profesionálnímu tlaku na přípravu pravého espresa. Připravte si chutné šálky svých oblíbených nápojů v mistrovské kvalitě.

Pro všechny věkové skupiny

Obsluha kávovaru je velmi snadná, bezpečná a zcela hygienická. Proto nemusíte mít žádné obavy a používat jej mohou všichni členové rodiny od dospělých až po děti.

Nenáročný a bezpečný

Udržuje se skoro sám a díky úspornému energetickému režimu, který přístroj po 5 minutách nepoužívání sám vypne, se nemusíte bát ani o účet za elektřinu.

Horké i studené nápoje

Na výběr máte celou řadu horkých i studených nápojů, od tzv. černých šálků - espreso, lungo, barista, mléčných šálků s kombinací kávové a mléčné kapsle - Latté Machiatto, Capucino, Cortado a jiných skvělých nápojů - Nesquik, čokoláda, Nestea, Tea Latté a dalších. Je jen na vás, které si oblíbíte.

Kapsle namíchané jako od experta

Kapsle jsou hermeticky uzavřeny tak, aby žádné aroma nevyprchalo a vy si mohli vychutnat stoprocentní kvalitu nápoje. U kávy je použita prvotřídní 100% arabika nejvyšší kvality. V kapsli se nachází v mletém stavu a u nápojů s mlékem či kakaem je smíchaná na stejný mletý způsob. Mléčná kapsle obsahuje pravé sušené mléko. Ve své kávě si tak vychutnáte jen to nejlepší.

Inzerent:Max Gross
Telefon:608 799 514
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Praha 4

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13194968

Počet zhlédnutí:

11 105x

Zhlédnutí detailu:

155x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 992 531 inzerátů