Prodám kombinovanou lednici Electrolux ERB 29233 X TOP STAV!

Cena:

4 299 Kč

Spotřebiče?

Půjčte si 15000Kč: A vyhrajte dovolenou!
Popis:

Prodám použitou, avšak nepoškozenou lednici s mrazničkou zn. Electrolux, model ERB 29233X, nerezové provedení. Po celou dobu používání bez jediného problému či oprav. Zcela tichá, energeticky úsporná. Doporučuji shlédnout pozitivní recenze na internetu. Tento model se již neprodává.

ELECTROLuX ERB 29233 X je kombinovaná chladnička, která potěší především nízkoteplotní zásuvkou a vnitřním provedením typu Space Plus. Spadá do energetické třídy A+ a nabízí celkový užitný objem 269 litrů. Mrazák je umístěn dole. Již na první pohled zaujme spotřebič také svým velmi elegantním designem a moderním provedením v šedé barvě s nerezovými doplňky. Samozřejmostí je také povrchová úprava proti otiskům prstů, takže chladnička bude velkou ozdobou celé Vaší kuchyně.

Vnitřní prostor chladícího prostoru je rozdělen pomocí dvojice skleněných poliček, dvou výsuvných boxů na zeleninu a již zmíněné nízkoteplotní zásuvky, kde panuje teplota o 15 až 20 % nižší než ve zbytku prostoru. To oceníte zvláště při skladování choulostivějších potravin, jako je například maso, ryby nebo uzeniny. Nechybí ani XL přihrádka pro uskladnění lahví a poličky ve dveřích spotřebiče. Mraznička je pomocí skleněné poličky rozdělena do dvou prostor. Akumulační doba může dosáhnout až k hodnotě 20 hodin a zmrazovací kapacita spotřebiče jsou čtyři kilogramy za 24 hodin.

Nutný osobní odvoz z Brna.

V případě zájmu mě, prosím, kontaktujte emailem případně sms.

Oblast inzerce:

Brno - město

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

14318101

Počet zhlédnutí:

2 729x

Zhlédnutí detailu:

42x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 050 053 inzerátů