Pohyblivá atrapa - bezpečnostní kamera - výprodej

Popis:

Vlastní popis této nabídky:

Pohyblivá atrapa bezpečnostní kamery - maketa kamery s pohybovým senzorem - napájení 3x AA baterie ( 3 x tužková baterie - AA - není součástí). Po sepnutí pohybového senzoru se spustí elektro motorek ( horizontální pohyb kamery cca 1,5 - 2 minuty) a červené diody , které věrně simulují funkci skutečné bezpečnostní kamery. Instalace nepotřebuje žádné vedení, napájeno bezpečným napětím ( jak zmíněno 3 tužkové baterie) . K instalaci potřebujete přiložené dvě hmoždinky , dva šroubky a i nešikovné ruce.

Ještě jednou upozornění - jedná se o plně funkční ATRAPU Kamery .

Nový, nepoužitý předmět se zárukou – k dispozici více kusů předmětu.

Výprodej - sleva – akce – akční nabídka – bonus – slevy již při prvním nákupu .

Možnost po dohodě zaslání i do zahraničí. International buyers are welcome. Shipping to: Worldwide.

Způsob dodání : Výhradně pošta po předchozí platbě předem . Základní zasílací náklady pošta ČR : 90 Kč. Nakupujte více předmětů - ušetříte zasílací náklady. Předmět není zasílán formou dobírka, ani s osobním převzetím

Tento inzerát byl inzerentem pozastaven, což znamená, že v tuto chvíli ho není možné kontaktovat. Zpravidla to značí, že má vážného zájemce o své zboží nebo je jeho zboží v tuto chvíli nedostupné. Je dost možné, že inzerát ještě obnoví, takže může být rozumné si tuto stránku přidat do oblíbených a čas od času ji zkontrolovat.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

8466965

Počet zhlédnutí:

53 502x

Zhlédnutí detailu:

1 932x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 047 030 inzerátů