Home Elektro, bílé zboží Elektroinst. materiál Baterie, akumulátory NOVÉ AAA aku Fujitsu HR-4UTHCEX(2B) 2×0,95Ah (Eneloop) s DPH
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

NOVÉ AAA aku Fujitsu HR-4UTHCEX(2B) 2×0,95Ah (Eneloop) s DPH

Hlavní město Praha
25. 6. 2019 - 10:25
179 Kč
Prodávající

Popis

OSOBNÍ PŘEVZETÍ NA VÝDEJNÍM MÍSTĚ V PRAZE, JINAK ZASÍLÁM POŠTOU PO PLATBĚ PŘEDEM. NA DOBÍRKU NEZASÍLÁM!!

Nabízím mikrotužkové (AAA) akumulátory Fujitsu Rechargeable Battery High Capacity HR-4UTHCEX(2B), balení 2 ks v blistru. Jedná se v podstatě o akumulátory totožné s Panasonic Eneloop Pro BK-4HCCE/2BE, pouze přímo od výrobce (Fujitsu je skutečným výrobcem pro Panasonic). Proprietární úprava Ni-MH technologie s potlačeným samovybíjením (drží až 85 % kapacity po roce), vysokým počtem nabíjecích cyklů (až 500) a schopností pracovat i při teplotách až -20 °C. To vše při vysoké kapacitě 950 mAh (typická, minimální 900 mAh). Dodávány jsou přednabité. Zapomeňte na šmejd typu GP, Varta, toto jsou to nejlepší akumulátorů na trhu!

Jedná se o nové zboží od plátce DPH (Jizo s. r. o.). Jsme schopni dodat více typů akumulátorů, v případě poptávky na nenaceněné akumulátory nás neváhejte kontaktovat. Rovněž v případě zájmu o individuální cenovou nabídku pro větší množství nás kontaktujte.

NOVÉ AAA aku Fujitsu HR-4UTHCEX(2B) 2×0,95Ah (Eneloop) s DPH

Zavřít Zavřít
Prodávající
Pavel Boček
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!