Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

NOVÉ AAA aku Fujitsu HR-4UTHCEX(4B) 4×0,95Ah (Eneloop) s DPH

Popis:

OSOBNÍ PŘEVZETÍ NA VÝDEJNÍM MÍSTĚ V PRAZE, JINAK ZASÍLÁM POŠTOU PO PLATBĚ PŘEDEM. NA DOBÍRKU NEZASÍLÁM!!

Nabízím mikrotužkové (AAA) akumulátory Fujitsu Rechargeable Battery High Capacity HR-4UTHCEX(4B), balení 4 ks v blistru. Jedná se v podstatě o akumulátory totožné s Panasonic Eneloop Pro BK-4HCCE/4BE, pouze přímo od výrobce (Fujitsu je skutečným výrobcem pro Panasonic). Proprietární úprava Ni-MH technologie s potlačeným samovybíjením (drží až 85 % kapacity po roce), vysokým počtem nabíjecích cyklů (až 500) a schopností pracovat i při teplotách až -20 °C. To vše při vysoké kapacitě 950 mAh (typická, minimální 900 mAh). Dodávány jsou přednabité. Zapomeňte na šmejd typu GP, Varta, toto jsou to nejlepší akumulátorů na trhu!

Jedná se o nové zboží od plátce DPH (Jizo s. r. o.). Jsme schopni dodat více typů akumulátorů, v případě poptávky na nenaceněné akumulátory nás neváhejte kontaktovat. Rovněž v případě zájmu o individuální cenovou nabídku pro větší množství nás kontaktujte.

Oblast inzerce:

Praha 6

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

11400077

Počet zhlédnutí:

14 862x

Zhlédnutí detailu:

655x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 050 053 inzerátů