Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Detektor nelineárních přechodů ORION NJE-4000

Cena:

623 870 Kč

Spotřebiče?

Půjčte si 15000Kč: A vyhrajte dovolenou!
Popis:

Profesionální detektor odposlechu ORION NJE-4000 REI byl vytvořen pro detekci skrytých elektronických zařízení, zejména mobilních telefonů. Princip činnosti přístroje je založen na fyzikálním jevu, k němuž dochází v nelineárních součástkách, které jsou základními elementy elektronických systémů. Nelineární součástky aktivované elektromagnetickou vlnou emitují jako odpověď harmonické vlny. Například aktivace signálem s frekvencí 915 MHz způsobí emisi 2. harmonické 1830MHz, 3. harmonické 2745MHz atd. Díky analýze dvou harmonických vln lze ověřit, zda jde o elektronické zařízení nebo přírodní nelineární elementy (přítomné např. ve rzi) - odpovědi na aktivaci mají různou charakteristiku.

ORION emituje rádiové signály s příslušnými parametry a poté zachycuje a měří sílu přijatých harmonických signálů, díky čemuž umožňuje lokalizovat každé elektronické zařízení. ORION dokáže detekovat elektroniku nezávisle na tom, zda je zařízení vypnuté nebo dokonce odpojené od jakéhokoli zdroje elektrické energie. Přístroj využívají zejména profesionálové k detekci nelegálních mobilních telefonů.

Možnost doručení zboží na dobírku kurýrní službou UPS.

Zboží je nové se zárukou. Nabízíme i příslušenství.

Jsme plátci DPH. Vystavujeme faktury - daňový doklad.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

8955669

Počet zhlédnutí:

29 998x

Zhlédnutí detailu:

1 175x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 050 053 inzerátů