NOVÝ holicí strojek BRAUN MG 5010 BOMBA CENA MOC 1899.-

Popis:

MOC 1899.- !!

Multi zastřihovač a holicí strojek na vousy MG 5010 – je univerzální holicí strojek pro jedinečný a moderní styling vousů!

Tento elegantní holicí strojek, styler a zastřihovač 2 v 1 změní jakýkoli porost na obličeji ve stylově tvarovanou bradku, hladce oholenou tvář, přesně zastřižené tvary nebo jasně vymezené linie. Multi zastřihovač MG 5010 se může pochlubit špičkovou technologií a výkonem holicího strojku Braun pro suché holení v kombinaci s nastavitelným zastřihovačem pro styling.

Plnohodnotný planžetový holicí strojek pro účinné a hladké oholení

MG 5010 byl navržen tak, aby poskytl mimořádně hladké oholení menším počtem tahů. Mimořádně široká holicí hlava umožní pohodlně oholit větší plochy, zatímco špičková technologie SmartFoil účinně zachytí vousy rostoucí různým směrem. Pro dokončení dokonale čistého oholení se integrovaný systém citlivosti na dotyk hladce přizpůsobí použitému tlaku, takže tvoje pokožka zůstane čistá a hladká bez sebemenšího poranění.

Styling

Nastavitelný zastřihovač pro tvarování přesných kontur

Tvarovací nástavec je skvělý k doladění osobního stylu. Speciální nastavitelný zastřihovač se dvěma stranami usnadňuje práci na detailech tvého vzhledu. Úzká strana zastřihovače přesně vymezí linie a okraje a vytvaruje přísné křivky na všech správných místech, zatímco širší strana (28 mm) rovně zastřihne a zarovná rozsáhlejší partie.

Dodatečné vlastnosti :

Akumulátorový provoz, 1 hodina nabíjení na 30 minut holení

Funkce pro rychlé oholení: 5 min nabíjení = 1 oholení

Plně omyvatelná planžeta pod tekoucí vodou, pro snadné čištění

LED indikátor nabíjení

Ni-MH baterie

Automatické přizpůsobení napětí 110 - 240 V

Obsah balení:

Zastřihovač

Zastřihovač třídenního strniště / ochranný kryt planžety

Nabíječka

Český návod.

NOVÝ V ORIGINÁLNÍM BALENÍ S ČESKÝM NÁVODEM !! Osobní odběr (i o víkendu) a nebo posílám ihned po zaplacení !! Podívejte se prosím i na mé ostatní zajímavé nabídky.

Inzerent:Zajímavé ceny
Telefon:608 816 862
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13091143

Počet zhlédnutí:

22 902x

Zhlédnutí detailu:

445x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 746 inzerátů