Home Elektro, bílé zboží Osobní spotřebiče Holicí strojky pro muže Pánský elek. HOLICÍ STROJEK 2v1 RQ6900S
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Pánský elek. HOLICÍ STROJEK 2v1 RQ6900S

Žiželice
29. 8. 2023 - 13:58
999 Kč

Popis

Elektrický holicí strojek pro muže 2v1, 7D elektrický holicí strojek pro muže se zastřihovačem chloupků v nose, vodotěsná sada na mokré/suché pánské zastřihování, ochrana proti sevření, LED displej, USB dobíjecí.
【Vylepšená 7D holicí hlava】 Ergonomicky navržená holicí hlava elektrického holicího strojku pro muže měla vylepšené 7D plovoucí hlavy. Každá stříhací hlava holicích strojků pro muže se pružně otáčí a lépe se přizpůsobí konturám obličeje a hlavy. 7D břitové hlavy zvětšují kontaktní plochu elektrického holicího strojku pro rychlejší stříhání a šetří čas. Stylový holicí strojek 2v1 se zastřihovačem chloupků v nose je vaší dobrou volbou.
【Systém s dvojitým ostřím a proti sevření】 Pokročilé ostří holících strojků s dvojitým kroužkem pro holohlavé muže dokážou přesně zachytit dlouhé i krátké vlasy a kotlety, které jsou ostřejší a odolnější. Dvojitý prstencový síťový design elektrických holicích strojků pro muže může účinně zabránit podráždění a snížit alergie. Díky systému proti sevření pánských elektrických holicích strojků nabízí bezpečný a pohodlný zážitek z holení.
【Displej LED a cestovní zámek】 Pánský holicí strojek s inteligentním displejem LED zobrazuje procento energie baterie. Velkokapacitní baterie holicích strojků pro pánský elektrický holicí strojek s USB 1,5 hodinovým nabíjením dokáže zajistit 90 minut chodu. Pánský elektrický holicí strojek také přichází s upozorněním na vybitou baterii a upozorněním na mytí. Dlouhým stisknutím tří sekund spustíte cestovní zámek pánských holicích strojků, aby se zabránilo náhodné spotřebě energie.
【Mokré a suché holení】 Vodotěsné holicí strojky IPX5 pro pánské elektrické holicí strojky vám nabízejí mokré holení s pěnou během sprchování nebo pohodlné suché holení během každodenního času je k dispozici s holicím strojkem. Snadno se čistí, stačí otevřít každou hlavu elektrických holicích strojků pro muže a opláchnout je přímo vodou. Holicí strojky pro muže jsou skvělým dárkem pro manžela, přítele, tátu a další!

Pánský elek. HOLICÍ STROJEK 2v1 RQ6900S

Zavřít Zavřít
Prodávající
Bohumil Šimák / Hana Jančová
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!