Home Elektro, bílé zboží Osobní spotřebiče Infračervené lampy BioBeam Acne biolampa s infračerveným světlem

BioBeam Acne biolampa s infračerveným světlem

Praha 13
30. 3. 2024 - 14:26
1 999 Kč
Prodávající

Popis

Prodám funkční BioBeam Acne biolampu s infračerveným světlem na léčbu akné a ekzému.

Předání a platba pouze osobně a v hotovosti na Praze 5 - Lužiny.

Rychlá a účinná pomoc při léčbě akné. Účinný, dlouhodobě celosvětově ověřený lékařský přístroj, určený k podpoře bezbolestné léčby akné. BioBeam™ Acne vysílá nízkoenergetické červené světlo (660 nm), nevyzařuje teplo a nepoškodí ani nespálí vaše tkáně.

Účinný, dlouhodobě celosvětově ověřený lékařský přístroj, určený k podpoře bezbolestné léčby akné.

bez léků, bez bolesti, bez rizika - Nízkofrekvenční zdravotnický přístroj využívající červeného světla pro léčbu všech typů akné u mladistvých i dospělých. BioBeam™ Acne vysílá nízkoenergetické červené světlo (660 nm), nevyzařuje teplo a nepoškodí ani nespálí vaše tkáně.

Doporučuje se osvěcovat každou oblast 6 minut 1krát až 2krát denně. Přístroj je lehký a přenosný. Je možné použít výsuvné rameno ze zvláštního příslušenství, aby ošetření mohlo být „hands free“.

BioBeam™ Acne je fototerapeutický zdravotnický přístroj třídy 2A, odpovídá příloze VI směrnice 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích a má certifikát CE (CE 0473). BioBeam™ ACNE se ukázal být rychlou a účinnou pomocí při léčbě akné.

BioBeam™ Acne není laserové zařízení. Vysílá nízkoenergetické úzkopásmové červené světlo. Světlo je sice nekoherentní, ale přesto účinné při léčbě akné a příbuzných kožních problémů. BioBeam™ Acne tedy nabízí veškeré výhody laseru, ale za mnohem nižší cenu.Základní údaje

Oblast inzerce
Praha 13
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
22305958150677820418
1 999 Kč
Prodávající

BioBeam Acne biolampa s infračerveným světlem

Zavřít Zavřít
Prodávající
Ježko
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!