Elektro, bílé zboží

Nalezeno 38 205 inzerátů

kuchynský robot

22.11. 14:19 | Nabídka | Kuchyňské roboty

Prodám starý retro robot Zbrojovka Brno s příslušenstvím mlýnek na maso ,krouhač, šlehač,mixer aj .uks ,robot zu 1, email [email protected] tel.704397474 dohoda

4 000 Kč Jihočeský kraj Shlédnuto616×
kuchynský robot Fotografie1

NST-X2-SM-LR-WDM-1330

22.11. 13:58 | Nabídka | Ostatní elektro

Original Nort Systems X2 WDM transceiver 10GBASE-LR, SM, 10km, DFB, 1330nm, LC Duplex, PB 10dB, DMI diagnostika

96 800 Kč Celá ČR Shlédnuto56×
NST-X2-SM-LR-WDM-1330 Fotografie1

NST-X2-SM-LR-WDM-1270

22.11. 13:57 | Nabídka | Ostatní elektro

Original Nort Systems X2 transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, EML, 1550nm, LC Duplex, PB 14dB, DMI diagnostika

92 300 Kč Celá ČR Shlédnuto54×
NST-X2-SM-LR-WDM-1270 Fotografie1

NST-X2-SM-LR-DF

22.11. 13:56 | Nabídka | Ostatní elektro

Original Nort Systems X2 CWDM transceiver 10GBASE-LR, SM, 10km, DFB, 1270-1610nm, LC Duplex, PB 10dB, DMI diagnostika

85 600 Kč Celá ČR Shlédnuto51×
NST-X2-SM-LR-DF Fotografie1

NST-X2-SM-ER-DF

22.11. 13:55 | Nabídka | Ostatní elektro

Original Nort Systems X2 transceiver 10GBASE-ER, SM, 30km, DFB, 1290nm, SC Duplex (dodáváno jako X2/SFP+ redukce a SFP+ modul), PB 14dB, DMI diagnostika

164 000 Kč Celá ČR Shlédnuto41×
NST-X2-SM-ER-DF Fotografie1

Bezpečnostní napouštěcí hadice k myčce

22.11. 11:49 | Nabídka | Myčky

Prodám originálně zabalenou bezpečnostní napouštěcí hadici k myčce. Nepoužitá, ještě v záruce cca rok. Kopii účtenky předám se zbožím. Možnost osobní odběr (Praha/Kladno…

300 Kč Středočeský kraj Shlédnuto4 139×
Bezpečnostní napouštěcí hadice k myčce Fotografie4

obotický vysavač Electrolux Motion Sense ERV5

22.11. 11:32 | Nabídka | Vysavače

nový, zakoupený 8/2019. původní cena 9 999 Kč,prodám za 5000 Kč

5 000 Kč Vysočina Shlédnuto140×
obotický vysavač Electrolux Motion Sense ERV5 Fotografie3

LG -LG F12495BDSA + 10 let záruka na motor

22.11. 11:16 | Nabídka | Pračky

LG F12495BDSA + 10 let záruka na motor Předem plněná pračka LG F12495BDSA s unikátním parním praním v energetické třídě A+++(-40%) pojme až 12 kg prádla, je tedy…

5 000 Kč Praha - východ Shlédnuto232×
LG -LG F12495BDSA + 10 let záruka na motor Fotografie3

KUCHYŇSKÝ ELEKTRICKÝ BROUSEK NOŽŮ A NŮŽEK

22.11. 10:25 | Nabídka | Ostatní

Elektrický brousek nožů a nůžek. * 40 W * rozměr 16 x 6 x 7cm * délka kabelu 1,7m

50 Kč Středočeský kraj Shlédnuto527×
KUCHYŇSKÝ ELEKTRICKÝ BROUSEK NOŽŮ A NŮŽEK Fotografie3

Generátor ozonu 5000mg/h.(HE-151HB)

22.11. 10:16 | Nabídka | Čističky vzduchu

Komerční čistička vzduchu je určena k odstranění pachů v automobilech, lodích, bytech, sklepeních, cigaretový kouř, dezinfekce lednic, dezinfekce klimatizací, účinně…

3 090 Kč Celá ČR Shlédnuto241×
Generátor ozonu 5000mg/h.(HE-151HB) Fotografie5

Prodám ledničku s mrazákem BOSH

22.11. 09:34 | Nabídka | Ledničky, chladničky

Prodám ledničku s mrazákem BOSH, v perfektním stavu, 3 roky stará, důvod prodeje - výměna za větší, původní cena 17000,-. Bližší info na 602242738.

2 900 Kč Celá ČR Shlédnuto2 340×
Prodám ledničku s mrazákem BOSH Fotografie7

Odšťavňovač

22.11. 09:23 | Nabídka | Odšťavovače, lisy

Profi odšťavňovač

12 500 Kč Celá ČR Shlédnuto68×
Odšťavňovač Fotografie3

Prodám metalhalogenový reflektor BRILUX SCENA P30

22.11. 09:23 | Nabídka | Halogenová svítidla

Prodám metalhalogenový reflektor BRILUX SCENA P30 70W. Reflektory jsou plně funkční použité.Prodávám tři kusy. Cena za kus 500Kč.

400 Kč Praha 6 Shlédnuto39 190×
Prodám metalhalogenový reflektor BRILUX SCENA P30 Fotografie4

Nepájivé kontaktní pole Bread Board GB3 - 243

22.11. 09:23 | Nabídka | Ostatní

Kontaktní pole je nové.

280 Kč Praha 6 Shlédnuto887×
Nepájivé kontaktní pole Bread Board GB3 - 243 Fotografie2

Prodám profi. gril PALUX

22.11. 09:21 | Nabídka | Ostatní bílé zboží

Prodám profesionální gril na maso od fa. Palux. Gril byl používán asi čtyři roky. V grilu jsou v horní části dva obdélníkové otvory. Pod každým z otvorů jsou tři otočné…

6 000 Kč Praha Shlédnuto121 656×
Prodám profi. gril  PALUX Fotografie7

Dobreelektro.cz

dnes 15:12 | Nabídka GOLD

Prodejce kuchyňských spotřebičů. Nakupujte v ověřeném obchodě. Prověřené značky. 600 pozitivních recenzí. Prodej i na splátky. Ověřený obchod. Návod v českém jazyce. Dárky a bonusy. Značky: Beko, AEG, Candy, Franke, Amica, Elektrolux.
www.dobreelektro.cz

Prodejce kuchyňských spotřebičů. Nakupujte v ověřeném obchodě. Prověřené značky. 600 pozitivních recenzí. Prodej i na splátky. Ověřený obchod. Návod v českém jazyce. Dárky a bonusy. Značky: Beko, AEG, Candy, Franke, Amica, Elektrolux.

Profi chovatelské potřeby

dnes 15:12 | Nabídka GOLD

Krmiva a potřeby pro zvířata. Navštivte nás ještě dnes.
www.shop4dog.cz

Krmiva a potřeby pro zvířata. Navštivte nás ještě dnes.