11.10.2018 14:28   |  Nabídka / Prodám   |  Zabezpečovací systémy   |   Komplexní zabezp. systémy
Cena: 82 580 Kč
Popis:

Sweepmaster F2560 je zcela integrované přenosné zařízení chránící před sledováním, navržené tak, aby odhalilo a lokalizovalo přítomnost skrytých špionských elektronických zařízení během prohledávání nemovitosti nebo vozidla.
Detektor byl navržen s pomocí nejnovějších digitálních technologií, zajišťuje velmi vysokou citlivost v širokém rozsahu frekvencí, což umožňuje odhalit dokonce velmi slabé signály, které mohou být vysílány jakýmikoliv špionskými zařízeními.
F2560 umožňuje lokalizovat veškeré vysílače VHF, UHF a mirkovln pracující v pásmu 1MHz -6GHz, jako jsou miniaturní štěnice, odposlechy instalované v energetické síti, odposlechy telefonních linek, bezdrátové mikro kamery, lokalizační GPS zařízení, mobilní telefony, krátkovlnná zařízení apod.
Detektor také umožňuje, díky použití pokročilých algoritmů, odhalit digitální přenosy, což je signalizováno LED diodou. To umožňuje odhalit zařízení jako jsou lokalizátory využívající GSM systém, odesílání SMS zpráv mobilními telefony a moderní odposlouchávací zařízení využívající paketový přenos dat.
Měřič frekvencí umožňuje precizně určit, na jaké frekvenci byl přenos zachycen (v rozsahu do 2560MHz), což umožňuje určit zdroje signálu a eliminovat ty signály, které nepředstavují nebezpečí.
Sweepmaster má také zabudovaný demodulátor audio signálů a umožňuje jejich odposlech pomocí přiložených sluchátek – toto řešení umožňuje snadno identifikovat zvuky zachycené skrytými odposlouchávacími mikrofony.
Díky vestavěné standardní telefonní přípojce zařízení umožňuje přímé napojení na linku za účelem ověření přítomností rádiových přenašečů a jiných odposlouchávacích zařízení pevně připojených k telekomunikačnímu kabelu.
Sada je dodávána v praktickém kufříku chránícím zařízení před poškozením během přepravy.
Zařízení F2560 bylo navrženo a vyrobeno ve Velké Británii, zaručuje velmi vysokou kvalitu provedení a pokročilou technologii.

Možnost doručení zboží na dobírku kurýrní službou UPS.

Zboží je nové se zárukou. Nabízíme i
příslušenství.

Jsme plátci DPH. Vystavujeme faktury - daňový doklad.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Spy Shop
Telefon: 603 345 543
Odkaz: http://www.spyshop24.cz…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
8996961
Počet zhlédnutí:
39 675x
Zhlédnutí detailu:
1 193x