19.12.2018 07:13   |  Nabídka / Prodám   |  Elektroinst. materiál   |   Nabíječky
Cena: 1 199 Kč
Popis:

Dva typy,jeden 10W za 1190, druhy typ silna 50W za 2490.

Solární autonabíječka 10 W

Autonabíječka se silným solárním regulátorem s LCD displejem, která nejenže bude udržovat stav akumulátoru ve vašem vozidle při delší nečinnosti ve stejném stavu (dochází k samovybíjení baterie), ale hlavně ho bude denně nabíjet, aby byl vždy v kondici.

Silný panel o výkonu 10 W vám za jediný den dá několik ampér, které se vždy hodí, protože málokdy je akumulátor nabit alternátorem více než na 90 %. Osvětlení, rádio, klimatizace, topení představují velkou spotřebu, a hlavně v zimě jsou nároky vysoké, kdy baterie trpí. Dobíjejte baterii každý den v roce. Stačí panel nechat za sklem a kabely propojit k pólům baterie. Vše potřebné dělá počítač v regulátoru.

Jediné, co je potřeba, abyste udělali, je dát svorky na baterii, o ostatní se stará profesionální regulátor. Ten je vybaven všemi ochrannými prostředky. Ochrana proti zkratu, proti opačné polaritě či přebíjení.
V případě 100% nabití baterie solárním panelem regulátor přívod energie vypne (uvidíte na displeji). Počítač v regulátoru tedy nejen mění napětí z 19 V na 12 V, ale působí jako jistá ochrana proti jakýmkoliv nástrahám. Na jeho displeji uvidíte vše potřebné, abyste zjistili, v jakém momentálním stavu váš akumulátor je. A určitě se vám hodí dvě rychlé USB zásuvky, díky nimž můžete nabíjet třeba mobilní telefon.

Balení obsahuje:

solární panel 10W, 340 x 220 mm
6 m kabeláž (3+3)
svorky k uchycení na baterii
profesionální solární regulátor 10A
český návod

________________________
Exklusivní solární nabíječka 50 W

Vyrábějte si elektřinu každý den a mějte akumulátor vždy v bezvadném stavu. Tato silná nabíječka s LCD displejem se postará o to, aby vaše baterie byla vždy v perfektní kondici.

Silný výkon 50W dosáhnete, bude-li slunný den. V případě horšího počasí bude baterie dobíjena pomaleji, avšak během dne bude k nabíjení docházet vždy.

Díky solárnímu regulátoru do baterie půjde vždy 12 V. A jakmile dojde ke 100% nabití akumulátoru, regulátor vypne solární panel, aby nedocházelo k jeho přebití - tuto změnu uvidíte na lcd displeji.
Solární regulátor má v sobě i několik pojistek, např. proti zkratu či přepólování. Má i dvě USB zásuvky, díky nimž rychle nabijete třeba mobilní telefon.
LCD displej vám online ukazuje stav akumulátoru ve voltech, a to po každé desetině voltu.

Regulátor je připevněn na zadní straně panelu, jenž je propojen s panelem a z něhož je výstup kabeláže s krokosvorkami, jež upnete na póly baterie. A to je vše. Pak už jen sledujete, jak dochází k nabíjení na lcd displeji regulátoru.

Buďte vždy v obraze a sledujte, jak účinná solární energie je. Elektřinu máte nyní kdykoliv a kdekoliv, jen nesmí být tma.


Balení obsahuje:

solární panel 50W, 560 x 540 mm
6 m kabeláž (3+3)
svorky k uchycení na baterii
profesionální solární regulátor 10A
USB nabíjecí a datový kabel
český návod

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Jiri.
Telefon: 792 400 474
Odkaz: Solarnicko.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14652818
Počet zhlédnutí:
3 927x
Zhlédnutí detailu:
203x