Home Elektro, bílé zboží Ostatní elektro Ostatní elektro Yag Laser Q-Switch KTP Nd
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Yag Laser Q-Switch KTP Nd

Hlavní město Praha
27. 10. 2018 - 17:03
45 000 Kč
Prodávající

Popis

Dobrý den, rád bych Vám nabídl k prodeji kosmetický přístroj Yag laser Q-Switch KTP Nd na odstranění tetování a další kosmetické zákroky jako je odstranění pigmetací a omlazování . Nabízím ho se vším originálním příslušenstvím navíc včetně laser-karbonové hlavice. Samozřejmě včetně prohlášení o shodě a veškerých dalším dokumentů nutných pro provoz na území EU.
Důvodem prodeje je přechod na přístroj vyšších parametrů.

Revoluční systém Q-switch KTP Nd: YAG laseru Mediswiss ARGO II zaměřuje energii záblesku pouze na melanin v pokožce zákazníka, proto na rozdíl od invazivních (ablativních) laserů jako je např. frakční CO2 laser, erbiový laser a částečně i alexandritový laser nezpůsobuje plošné tepelné poškození tkáně. Po proceduře nevznikají spáleniny, velké strupy či jizvy.


Technické parametry:

Laserový paprsek Q-switch KTP Nd: YAG laseru proniká hluboko do kůže, kde reaguje pouze na konkrétní odstraňovaný pigment. Okolní pokožka na paprsek nereaguje a tudíž nemůže být poškozena. Šířka pulzu je pouze 8 ns, což je 4 krát kratší oproti ostatním laserový platformám. Kratší působení energie na pokožku zákazníka eliminuje termální poškození tkáně a zvyšuje účinnost s možností použití vyšších hodnot. Díky tomuto systému může být odstraněno i hluboké profesionální či velmi detailně vykreslené tetování. Čím je tetování starší, tím bývají výsledky ošetření lepší a rychlejší. Dobře se odstraňují zejména barvy černá, modrá, hnědá, hůře se zbavuje odstínů žluté.Zákrok je potřeba několikrát opakovat, než je tetování zcela odstraněno. Pigmentace se totiž nachází v několika vrstvách pod sebou, takže je laser musí rozbít postupně. Pro běžné amatérské tetování je třeba min. 1 sezení, u profesionálního tetování bývá potřeba absolvovat min. sérii 3 sezení. V každém případě je odstranění tetování dlouhodobější záležitostí a mezi jednotlivými zákroky musí být pauza alespoň 6 týdnů.
Q-switch KTP Nd: YAG laser pracuje na 3 vlnových délkách:
Hlavice vlnová délka 532 nm
Hlavice vlnová délka 1064 nm
Hlavice vlnová délka 1364 nm SR
Zdroj laseru: Q-switched ND:YAG solid-state laser 800W ASP peak
Typ: QS-2
Vlnová délka: 1064 nm, 532 nm, 1364 nm
Pulzní výkon: 80 - 2

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na mobilu 773972699 nebo emailu david.sekyrka@icloud.com

Yag Laser Q-Switch KTP Nd

Zavřít Zavřít
Prodávající
David Sekyrka
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!