Home Elektro, bílé zboží Ostatní elektro Ostatní elektro Kangertech TOPBOX Mini 75W+SILNÁ BATERIE ZDARMA
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Kangertech TOPBOX Mini 75W+SILNÁ BATERIE ZDARMA

Celá ČR
1. 11. 2019 - 13:11
859 Kč
Prodávající

Popis

Kangertech TOPBOX Mini 75W+SILNÁ BATERIE ZDARMA


Ne nadarmo se říká, proč něco měnit, když to dobře funguje. Zřejmě se tím řídí i KangerTech a představuje novou skvěle vybavenou sadu Topbox Mini.

Kanger Subox je stále nadstandardní sadou s výborným Subtankem Mini a 50W MODem. V dnešní době už to však chce trochu víc a KangerTech rád drží krok s ostatními, takže svůj MOD s tankem ještě vylepšili. Krásný design ovšem zůstává, stejně jako možnost vyměňovat baterii typu 18650, která je ukryta za snadno vyjímatelným magnetickým krytem.

Není to znát jen na výkonu, který se zvedl na krásných 75W, ale také na přidání několika nových režimu, s nimiž se KBox Mini TC ihned stává zajímavým MODem. Nyní totiž máte k dispozici i několik teplotních režimů. Dnes již tradiční podpora niklových a titanových žhavících spirálek je ještě rozšířena o teplotní režim pro spirálky nerezové a nichromové. Už se tak nemusíte bát přepálení vaty uvnitř žhavící hlavy.

Změn se dočkal i tolik oblíbený Kanger Subtank. Ten se nově jmenuje Toptank, a to kvůli vylepšenému způsobu plnění. Toptank už má horní plnění a vy tak již nemusíte tank odšroubovat ze svého MODu, abyste ho doplnili. Pokud by vám však tento způsob z jakéhokoliv důvodu nevyhovoval, je stále možné Toptank plnit i klasicky spodem.

KangerTech nezapomněl ani na žhavící hlavy. Původní OCC nesou nyní označení SSOCC a k dostání jsou opět v několika variantách tak, abyste si svůj Toptank co nejvíce užili a našli přesně to, co vám vyhovuje. V této sadě dostanete hned tři hlavy, jednu niklovou pro teplotní režim s odporem 0,15Ω, další nichromovou s odporem 0,5Ω a v neposlední řadě i clapton hlavu s odporem 0,5Ω. K dostání jsou samozřejmě i další žhavící hlavy s odpory 1,2Ω a 1,5Ω, které jsou ideální pro klasické kouření.

Topbox sada je stejně jako její předchůdce ideálním vstupem do světa výkonných MODů, nízkoodporových tanků a celkově mnohem příjemnějšího a kvalitnějšího vapování, než na které jste byli doposud zvyklí.

Obsah balení:
1x KangerTech Toptank Mini 4ml
1x KangerTech KBox Mini TC 75W
1x SSOCC žhavící hlava Ni200 0,15Ω
1x SSOCC žhavící hlava clapton 0,5Ω
1x SSOCC žhavící hlava nichrome 0,5Ω
1x RBA Mini Plus hlava
1x RBA příslušenství
1x micro USB kabel

Parametry KBox Mini TC:
Rozměry: 82mm x 39mm x 22mm
Nastavitelný výkon: 7W-75W
Režimy: TC-Ni / TC-Ti / TC-SS / TC-NiCr
Podporovaný odpor: od 0,1Ω
Závit: 510 a odpružený kontakt

Parametry Toptank Mini:
Kapacita: 4ml
Závit: 510
Horní i spodní plnění

Baterie není součástí balení, ale BATERII OBDRŽÍTE ZDARMA!!!

Kangertech TOPBOX Mini 75W+SILNÁ BATERIE ZDARMA

Zavřít Zavřít
Prodávající
Zuzana Pavlíková
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!