Kategorie
Home Elektro, bílé zboží Ostatní elektro Ostatní elektro Mátová tabáková příchuť

Mátová tabáková příchuť

Karlín
13. 4. 2022 - 06:43
300 Kč
Prodávající

Popis

Máta, máta peprná, máta klasnatá, libavka a další odrůdy máty Existuje několik alternativ mátových příchutí a vy jste právě teď jednou z našich nejznámějších chutí máty. Mátové chutě jsou nejoblíbenější mezi novými uživateli vodních dýmek, prodávají se více než jakýkoli jiný chuťový profil. Toto je webová stránka pro vás, ať už hledáte malý kousek chladu, o který se podělíte s kamarádem, nebo setkání s mátou. Když jsou smíchány se správnými příchutěmi, tyto příchutě mátového tabáku mohou jít dlouhou cestu; další chuťové alternativy naleznete v naší kategorii primárního tabáku.

Počínaje ručním sběrem drahých tabákových listů, dokud se nezbaví palic, a poté přesným řezáním podle našich specifikací, výrobní proces přechází do poloautomatické fáze vyhlazování, kdy jsou listy opatrně smíchány a otočený se zbytkem. ingrediencí, dokud chuť mátového tabáku není homogenní. Mládež vždy přitahovala tabákové výrobky s příchutí mátového tabáku nebo jiných příjemných vůní.

Reklama na příchutě zaměřené na mladé je naprosto evidentní taktika, kterou používají podniky vyrábějící elektronické cigarety (eCig), aby nalákaly nezletilé. Výrobci elektronických cigaret ve svých řadách ochucených produktů daleko překonali ochucovadla používaná v obchodu s uzeným tabákem. Možnosti jsou nyní nekonečné, protože mnoho výrobců elektronických cigaret umožňuje zákazníkům vybrat a kombinovat jejich příchutě.

Základní údaje

Oblast inzerce
Karlín
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
45733034665400242936
300 Kč
Prodávající

Mátová tabáková příchuť

Zavřít Zavřít
Prodávající
Akash Das
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!