Home Elektro, bílé zboží Ostatní elektro Ostatní elektro Kangertech Dripbox 60W sada
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Kangertech Dripbox 60W sada

Celá ČR
15. 1. 2018 - 15:30
999 Kč
Prodávající

Popis

Kangertech Dripbox 60W sada

Představujeme Vám unikátní RDA kapací zařízení svého druhu KangerTech DRIPBOX v černém provedení.

Jedná se o první zařízení renomovaného výrobce KangerTech, které je určeno všem DIY nadšencům a příznivcům kapacích atomizérů! Tato sada se skládá z DRIPMODu a SUBDRIP kotelny. KangerTech DRIPMOD svým designem navazuje na úspěšnou řadu KBOX a NEBOX. Z obou těchto řad si bere to nejlepší. Baterie typu 18650 se umisťuje po vzoru NEBOXu zespoda a chrání ji víčko ve tvaru kolečka. Stejně tak nádoba na 7ml e-liquidu je ukryta v těle.

Nádoba na e-liquid je nově vyrobena z měkkého plastu, který se na rozdíl od Pyrexových sklíček nerozbije ani při pádu. Nádobka na e-liquid obsahuje důmyslný systém, který při zmáčknutí žene e-liquid k nejpodstatnější novince KangerTech DRIPBOXu.

Kotelna umístěna na vrchní straně se jmenuje KangerTech SUBDRIP a jedná se o pravý kapací atomizér! Základna umožňuje namotat hned dvě žhavící cívky a při její konstrukci byl brán zřetel na začínající DIY vapery, tudíž je celý proces instalace spirálek i bavlny velmi jednoduchý. Tělo SUBDRIPu obsahuje boční průhledy, které zajišťují přísun vzduchu a umožňují Vám pohled na pravé „peklo“, jenž se odehrává při žhavení. Samozřejmostí je nastavitelný přívod vzduchu o průměru 13mm.

KangerTech DRIPBOX spojuje to nejlepší z jednoduchosti klasických clearomizérů s veškerými výhodami RDA atomizérů. Za zmínku stojí především bezkonkurenční podání chutě a nespočet možností, jak si vyladit vaperský zážitek.

KangerTech DRIPBOX je schopný podat maximální výkon 60W a podporuje odpor žhavících spirálek již od 0,2ohm. Samozřejmostí jsou pokročilé ochrany zařízení před zkratem, přepětím a další. Pokud chcete vyzkoušet RDA kapací řešení a nevíte si rady s namotáváním spirálek, obsahuje KangerTech DRIPBOX již předmotané RDA žhavící hlavy. Namotávání vlastních žhavících spirálek je určeno pro zkušené uživatele.

Kvůli obrovské produkci páry, kterou KangerTech DRIPBOX nabízí, doporučujeme používání e-liquidu o maximální intenzitě 6mg/ml nikotinu.

POZOR! Balení neobsahuje baterii, baterie typu 18650 naleznete zde a musí se dokoupit samostatně. Pro správnou funkci doporučujeme baterii s vybíjecím proudem minimálně 30A.

Balení obsahuje:
1x Kangertech Dripmod
1x Kangertech Subdrip RDA
1x Vyměnitelná kapací základna
1x Balení náhradních dílů (šroubováček, šroubky a vata)
1x USB kabel
1x manuál

Technické parametry:
Maximální výkon: 60W
Podporovaný odpor: od 0,2Ω
Závit: 510
Objem: 7ml
Baterie: 18650 s minimálně 30A
Materiál: Zinková slitina s vrstvou keramiky a plast
Nabíjení: externí nabíječka, nebo micro USB port

Barva: černá (black)
Výrobce: Kangertech

Kangertech Dripbox 60W sada

Zavřít Zavřít
Prodávající
Petr Mládek
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!