Kulma Babyliss Pro - jsme přímí dovozci

Cena:

1 300 Kč

Spotřebiče?

Půjčte si 15000Kč: A vyhrajte dovolenou!
Popis:

Kulma na lokny Babyliss Pro

Kulma Babyliss Pro

Kulma na lokny Babyliss Pro

Profesionální loknovací kulma Miracurl je revoluční technická novinka, která nabízí nekonečné tvůrčí možnosti. Prakticky bez námahy sama vytvoří dokonalé lokny, vlny i kudrliny perfektního tvaru!

Vlastnosti kulmy Babyliss Pro:

keramická vnitřní smyčka přístroje umožňuje tvorbu hladkých a perfektních loken, výkonná topná spirála zajišťuje ultra rychlý ohřev a stabilitu teploty při práci, což zaručuje optimální a dlouhodobé výsledky, tvorba loken a vln bez námahy, přesně a opravdu extra rychle, vhodné pro všechny typy vlasů, nová technologie MaxLife PRO - technologie motoru dodává lehkost přístroji, který při tvorbě loken méně vibruje, je klidnější a vydrží extrémně dlouho - až 10 000 hodin práce,3 úrovně nastavení délky pípnutí pro výrobu různých typů loken, kudrlinek a vln,3 stupně regulace teploty 190 - 210 - 230 °C,3 stupně směru tvorby smyček (vlevo, vpravo, auto - perfektní automatické střídání směru pro automatickou změnu po každém natočení),kontrolka provozu a nahřátí, režim spánku po 20 minutách, automatické vypnutí po 60 minutách, vypínač On/Off,perfektní a dlouhotrvající výsledek natočení, extrémní úspora času, ergonomická rukojeť, pěkný černý design, snadné použití.

Jak používat kulmu Babyliss Pro:

Vložte pramínek vlasů do přístroje. Vlasy se automaticky navinou do keramické komory, která musí vždy směřovat k vlasům Několik sekund podržte rukojeť zavřenou dokud neuslyšíte 4 krátké pípnutí Uvolněte rukojeť a obdivujte perfektně vytvarované kadeře 3 nastavení časovače : 8 sekund/ 4 pípnutí - pro volné přírodní lokny 10 sekund/ 5 pípnutí - pro lehce pružné lokny 12 sekund/ 6 pípnutí - pro pevné a dlouhotrvající lokny ergonomický design umožňuje pevné uchopení a lepší manipulaci během používání díky HI-tech profesionálnímu přístroji můžete vytvořit bez námahy nekonečné množství stylů s dlouho trvajícími výsledky Kontrolka provozu a nahřátí Režim spánku po 20minutách Automatické vypnutí po 60minutách Perfektní a dlouhotrvající výsledek natočení Krásný účes v rekordně krátkém čase.

Dokonalé kadeře díky originální kulmě s extrémní životností. Velmi snadné použití - s touto kulmou dosáhnete perfektní výsledky již ve třech krocích.

Posíláme po celé ČR i na Slovensko kurýrní službou PPL. Klikněte na odkaz na náš web: www.ctyrkolky-pitbike.cz nebo volejte na tel. č. 736 253 444

Inzerent:Barbora Reichel
Telefon:724 060 405
Telefon 2:608 977 654
Odkaz:http://www.minicross-minibike.cz/..
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Ostrava

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

10279770

Počet zhlédnutí:

105 490x

Zhlédnutí detailu:

2 922x

Galerie TOP inzerátů - Ostatní malé spotřebiče

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 926 inzerátů