Home Elektro, bílé zboží Bílá technika Pračky Pěkná pračka Whirlpool AWO/C 6304, A+++

Pěkná pračka Whirlpool AWO/C 6304, A+++

Zlínský kraj
27. 11. 2023 - 22:10 (upraveno)
2 900 Kč
Prodávající

Popis

Dobrý den, na prodej zachovalá pračka Whirlpool AWO/C 6304, zvládne 6 Kg s 1200 Ot, a to vše s energetickou třídou A+++

Nedávno proběhla malá údržba, proto klidně dám dohodou záruku na funkčnost.

Cenu si představuji 2900 Kč

můžu případně i dovést Zlín - Uh. Hradiště - Luhačovice

Whirlpool AWO/C 6304 je cenově dostupná, ale přitom skvěle vybavená pračka s inteligentní funkcí 6. smysl a řadou úsporných technologií. Proto spadá mezi spotřebiče energeticky nejúspornější třídy A+++. Za to vděčí nejen 6. smyslu, ale i funkci Clean+, která maximalizací účinku chemických látek, umožňuje praní ve studené vodě. Oproti běžným pračkám tak spotřebuje přibližně o 30 % méně vody a zkrátí dobu praní až na polovinu. Do vnitřního prostoru se vtěsná 6 kg prádla. Díky dostatečné kapacitě a komfortním rozměrům najde své využití i v menších koupelnách, kde není prostoru nazbyt.

Nabízí celkem 18 různých programů včetně velmi rychlého 15 minutového praní, které ušetří mnoho času. Ecomonitor přitom neustále informuje o aktuální spotřebě navoleného programu. Násypka na prášek je ošetřena speciální antibakteriální vrstvou Microban, která zamezuje tvorbě a šíření plísní. Ovládání pračky je řešeno velmi jednoduše pomocí otočného ovladače a několika tlačítek. V její výbavě pak nechybí ani speciální funkce vyrovnání nestability či protipěnový systém.

6. smysl
Pračka je vybavena inteligentním systémem 6. smysl, u kterého stačí po vložení prádla do bubnu pouze zvolit jeho typ a o zbytek se už postará pračka automaticky. Inteligentní senzory určí, jaká teplota je třeba a stanoví další parametry, včetně délky praní. Pračka reaguje i na množství vložené náplně, čemuž přizpůsobuje i spotřebu vody. Tím je zaručen opravdu kvalitní výsledek praní a také maximální šetrnost k textiliím.

Program "Colours 15"
Díky speciálnímu programu Colours 15 nemusíte mít strach o to, že by bylo s prádlem nešetrně zacházeno. V kombinaci s technologií 6. smyslu

Základní údaje

Oblast inzerce
Zlínský kraj
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
42145661195127362936
2 900 Kč
Prodávající

Pěkná pračka Whirlpool AWO/C 6304, A+++

Zavřít Zavřít
Prodávající
Romul
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!