UV-C antibakteriální vysavač Raycop

Cena:

neuvedeno

Spotřebiče?

Půjčte si 15000Kč: A vyhrajte dovolenou!
Popis:

Raycop je první UV-C antibakteriální vysavač určený k čištění postelí a čalouněného nábytku a zároveň zabíjí 99,9% bakterií jedinečným systémem čištění. V prvním kroku Raycop sterilizuje povrch textilií a matrací UV-C sterilizační lampou. V dalším kroku dvojitý vibrační klepač uvolní roztoče, kteří jsou hákovitě zakleslí mezi vlákny tkanin. Roztoči, jejich výkaly a další nečistoty jsou poté vysáti a uvězněni v plastové vymývatelné nádobce na nečistoty a mikro-alergická filtrace s HEPA filtrem H13 zabrání vypuštění alergenů zpět do vzduchu. UV-C antibakteriální vysavač Raycop pro zdravý život bez alergií.

Co je UV-C sterilizační lampa

UV-C záření je „germicidní UV (sterilizační UV)“, neboť zničí většinu bakterií, jako E. coli a Staphylococcus aureus, virů včetně typu H1N1 a u roztočů ničí jejich rozmnožovací schopnosti. Raycop je první oceněný produkt vybavený UV-C sterilizační lampou a využívá UV-C technologii pro bezchemické čištění lůžkovin, matrací a dalších textilií.

Proč používat vysavač Raycop

Přibližně třetinu svého života strávíme na lůžku, což je mnohem více času, než kdekoli jinde v domácnosti a je neuvěřitelné, že je to místo, které čistíme nejméně. Každou noc sdílíme postel s 2 miliony nebezpečných roztočů a bakterií, kteří na nás útočí, zatímco čerpáme síly na další den. Proto byl vytvořen speciální UV-C vysavač Raycop s vědecky prokázanými účinky.

Výhody vysavače Raycop

prokazatelně zabije 99,9% bakterií E.Colli, Stafylokoků a kvasinek

účinně odstraní 99,9% virů

efektivně odstraní více než 93,5% roztočů

čištění bezchemickou cestou

oceněn The British Allergy Foundation

vysavač pro alergiky a astmatiky

možnost dezinfekce věcí, oblečení a tvrdých povrchů

Raycop pomáhá předcházet alergickým nemocem a snižuje příznaky alergie

Raycop odstraňuje roztoče a jejich výkaly včetně vylučovaných enzymů, bakterie, viry a plísně. Všechny tyto alergeny mohou vést k řadě alergických a chronických onemocnění jako je astma, alergie, chronická rýma, různé druhy ekzémů a kožních nemocí.

Ideální pro alergiky.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

6821237

Počet zhlédnutí:

473 335x

Zhlédnutí detailu:

7 621x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 549 inzerátů