Nová žehlička na vlasy Babyliss ST270E BOMBA CENA MOC 1590.-

Popis:

Chcete okouzlit pokaždé dokonalým účesem ? Vsaďte na multifunkční žehličku od renomované značky Babyliss. Nejenže zvládne vaše vlasy snadno narovnat, můžete s ní vykouzlit i opačný efekt v podobě nádherných vln. O zdraví vašich vlasů se postarají profesionální keramické destičky spolu s dvoustupňovým nastavením teploty. Jednoduše vše pro co nejlepší výsledek v podobě oslňujících vlasů.

Klíčové vlastnosti

Multifunkční žehlička - vlasy uhlazuje i natáčí

Profesionální destičky s povrchem Ceramic Intense

Dvoustupňová úroveň teploty (150 °C a 230 °C)

LED dioda indikující zapojení žehličky

Otočná šňůra a ergonomický tvar žehličky pro pohodlnou manipulaci

Izolační podložka a zámek teploty

Rozverné vlny i čistá elegance

Rozhodněte se podle nálady, jaký styling bude dnes pro vás ten pravý. Není potřeba žádných nástavců, vše máte v jednom skladném přístroji. To určitě oceníte také v případě, že se vám v koupelně hodí každé ušetřené místo. Jednoduchým uhlazením vlasů mezi destičkami dosáhnete velmi elegantního vzhledu už jedním tahem. Žehličku však stačí pootočit a při žehlení tak vlasy opřít o zaoblenou část, čímž dosáhnete vzdušných vln i romantických loken. Ohromte své okolí krásným účesem.

Ochrání zdraví a krásu vašich vlasů

Máte jemné vlasy, které potřebují velmi citlivou péči? Nebo jsou naopak husté a nepoddajné? S touto žehličkou máte jistotu, že neuděláte krok vedle. Samozřejmostí jsou velmi kvalitní, keramické destičky, po kterých vlasy dokonale kloužou a jsou tak ještě hladší. Vyšší šetrnost je zajištěna i díky dvoustupňové regulaci teploty. Aby nedošlo během žehlení k nehodě v podobě spálených vlasů, na rukojeti najdete zámek teploty, takže se nemusíte obávat o nechtěnou změnu nastavení. Skvělou vlastností žehličky také je, že se vám téměř ihned nahřeje na provozní teplotu, neztratíte tak zbytečně cenný čas v ranních přípravách.

Doplňující informace

Rozměry destiček:

24 × 90 mm

Parametry a specifikace

Materiál destiček Keramika

Min. teplota 150 °C

Max. teplota 230 °C

Speciální funkce Regulace teploty, Bezpečnostní zámek, Světelná signalizace provozu.

NOVÁ V ORIGINÁLNÍM BALENÍ S ČESKÝM NÁVODEM !! Osobní odběr a nebo posílám ihned po zaplacení !! Podívejte se prosím i na mé ostatní zajímavé nabídky.

Inzerent:Zajímavé ceny
Telefon:608 816 862
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12448545

Počet zhlédnutí:

28 000x

Zhlédnutí detailu:

987x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 746 inzerátů